Založení společnosti s ručením omezeným
od 6999 Kč bez DPH

Jednoduše a bez starostí vám založíme novou společnost na území České republiky během 5 pracovních dní podle vašich požadavků.

Součástí naši služby je odborná konzultace s našimi odborníky, kteří se postarají o veškeré vaše dotazy a přání. Obraťte se na naše profesionály v oboru a vyhněte se zbytečným procesním nepříjemnostem, které stojí váš čas a peníze.

Co zahrnují služby založení s.r.o.?

Jak fungujeme?

Budeme od vás potřebovat pouze plnou moc. S notářem zajistíme zápis společnosti a připravíme veškeré dokumenty. O nic se nestaráte, vše necháte na naší společnosti, která se o vyřizování na úřadech postará. 

zašlete nám poptávku

kontaktujeme Vás pro detaily

připravíme plnou moc a dokumenty

po úhradě oslovujeme notáře

vaše společnost je připravena

Co k založení s.r.o. potřebujeme?

Pro přípravu dokumentace potřebujeme znát alespoň základní informaci o struktuře společnosti, tedy:

Ze zkušenosti raději doporučujeme vymyslet vícero názvů, kvůli případným shodám již zapsaných společností.

Je třeba doložit právní důvod užívání prostor, které mají sloužit jako sídlo firmy. Např. písemné prohlášení vlastníka nemovitosti, bytu nebo nebytového prostoru, které nesmí být starší než 3 měsíce, nebo prohlášení osoby oprávněné nemovitost, bytem nebo nebytovými prostory jinak nakládat, že s umístěním sídla společnosti na dané adrese souhlasí. V případě virtuálního sídla u nás se o vše postaráme my.

Společnost s ručením omezeným může mít jednoho nebo více společníků, společníkem může být i jiná právnická osoba. 

Společnost s ručením omezeným je možné založit ve výši základního kapitálu 1,- Kč

Správcem vkladů může být fyzická či právnická osoba, kterou zakladatelé určí ve stanovách, vyloučeni nejsou ani zakladatelé společnosti nebo banka.

Kolik bude jednatelů (a kdo) ve společnosti?Jednatel může být pouze fyzická osoba a může i nemusí být majitelem (společníkem).

Jaký bude způsob zastupování společnosti je třeba uvést v případě více jednatelů. 

Živností je soustavná činnost provozovaná samostatně, vlastním jménem, na vlastní odpovědnost, za účelem dosažení zisku a za podmínek stanovených zákonem. Zde najdete seznam pro volné živnosti, řemeslné živnosti, vázané živnosti, koncesované živnosti.

Jdete do toho s nám? Kontaktujte nás